Demand Driven Turkey
image24

DDI VE DD YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

image25
image26

Demand Driven Institute

Demand Driven Institute (DDI) 2011 yılında Carol Ptak ve Chad Smith tarafından kurulmuştur. Tüm dünyaya yayılmış temsilcilikleri ve eğitimcileri ile şirketlerin işlerini planlama, yapma biçimlerini değiştiren ve talebe dayalı yöntemler üzerinde düşünen ve geliştiren bir kurumdur. Daha detaylı bilgiye www.demanddriveninstitute.com adresinden ulaşabilirsiniz 

Neden Talebe Dayalı?

Her şirketin bir seçim şansı vardır: Bundan 50 yıldan fazla zaman önce tasarlanmış araçlarla, kurallarla ve metriklerle işe devam etmek veya geleneksel yaklaşımları kırarak içinde yaşadığımız karmaşık tedarik zincirlerinin farkında olarak uçtan uca iş yapış biçimini değiştirmek. Günümüzde sınırlı kaynakları verimli kullanarak yatırımın geri dönüş hızını arttırmak ancak müşteri taleplerine duyarlı yapılar ile mümkün olabilir. 

DD Yönetim Danışmanlığı

DD Yönetim Danışmanlığı, DDI Türkiye temsilcisi olarak Talebe Dayalı  çözümlerin danışmanlığını vermek üzere kurulmuştur. Her ölçekte işletme sürdürülebilir karlılıklara erişmek için günümüzün yeni gerçekleriyle baş etmek, geleneksel kalıplarını kırmak zorundadır. Amacımız bu dönüşümde Talebe Dayalı yöntemlerle katkı sağlamaktır.

PROGRAMLAR

image27
image28
image29
image30
image31
image32

SERTİFİKALAR

image33
image34
image35
image36

YAYINLAR

image37
image38
image39
image40
image41

KAYIT

Etkinliklerimizden ve Talebe Dayalı Dünyanın gelişmelerinden haberdar olmak için kayıt olun!

BİZE ULAŞIN

Demand Driven Turkey

MESAJ GÖNDER

Cancel